IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top

Šakti ohňové púdži pro mír a léčení planety

„Tyto jagji jsou prováděny již od pradávných časů a fungují i dnes. Když máte během ohňové púdži otevřené srdce, když k vám začne proudit energie, je to jakoby vám dávalo energii tisíc mimořádně silných léčitelů zároveň. Když v ni máte důvěru, je možné vše. Když dáte ohni ty správné věci a máte správné sankalpam, správnou energii a myšlenky, z ohně se uvolní dokonalé vibrace. Pokud v sobě nesete mnoho nemocí, pokud máte spoustu rodinných problémů nebo prožíváte velké neštěstí, všechno to vyslovte. Řekněte co chcete, co se ve vás odehrává a jakou bolest máte v srdci - sdělte to ohni. Oheň má schopnost spálit jakoukoli negativitu a vytvořit nejvyšší pozitivní energii.”

Šrí Káléšvara

Milí přátelé,

srdečně Vás zveme k účasti na ohňových púdžách, které v ČR proběhnou u příležitosti Gurupurnimy 2015.

Co je to ohňová púdža:

Ohňová púdža neboli hóma je tradiční védský obřad využívající transformující sílu elementu ohně. Energie jedné hómy se vyrovná energii jednoho měsíce meditace a koná-li se o úplňku je obzvláště silná.

Lidé v Indii využívají sílu ohně už po tisíce let. Kněží tam provádějí posvátné ohňové obřady (jagji), které slouží k léčení a pročišťování a poskytují požehnání. Při těchto obřadech je oheň nabíjen vibracemi védských manter/modliteb. Plamen zde představuje symbol velkého Božího světla. Je částí Božího světla, které září v každé části Stvoření. Když u ohně odříkáváme védské mantry, uctíváme, oslavujeme a žádáme o pomoc Boha a Božskou Matku, kteří jsou v něm přítomni. V Indii kněží tímto způsobem posílají problémy a potíže lidí do ohně a ty jsou jím spalovány a transformovány. Mění se v popel a z něj vzniká něco nového. Pokud ohňové púdži aktivně využíváme, pomáhají nám různými způsoby.

Ohňové púdži:

  • pomáhají vybíjet negativní energii
  • pozitivně ovlivňují tělo, mysl i duši
  • přinášejí úlevu od stresu a zlomeného srdce
  • odstraňují překážky a problémy
  • naplňují přání našich srdcí.

    PŘÍRUČKA KE STAŽENÍ ZDE
    PŘÍRUČKA KE STAŽENÍ ZDE

Ve své podstatě jsou ohňové púdži skupinovou meditací a dálkovým léčením pro společnost a tuto planetu - vzniká při nich čistá kosmická energie, která pročišťuje atmosféru.

Více informací o ohňových púdžách, jejich průběhu a o tom, jak se na ohňovou púdžu připravit, naleznete v následující příručce.

Ohňové púdži u příležitosti Gurupurnimy 2015

CZ-HOLEŠOV

Simona a Martin Kokořovi
pátek 31. 7. 2015, 18:00

Energetické vyrovnání: dobrovolné příspěvky
Místo konání: Újezd 872, Holešov 769 01
Bližší informace a nahlášení účasti: Simona Kokořová, tel. 608 242 368

Po ukončení hómy jste srdečně zváni ke společné gurupurnimové meditaci u ohně. Máte-li o tuto možnost zájem, nahlaste se prosím předem Simoně (viz výše uvedený kontakt), která Vám poskytne bližší informace.

Přejeme Vám úspěšnou Gurupurnimu 2015 a hluboké zážitky během ohňové púdži.

Komentáře

Přidat komentář

Prosím, přihlaste se ke svému účtu, abyste mohl psát komentář. Pokud nemáte uživatelský účet, můžete si jej vytvořit.

Přihlášení Vytvořit účet